История Шоколада

211

Історія шоколаду. 500 років задоволення.

Історія шоколаду довше, ніж історія США. Ароматні зерна какао були відомі ще американським індіанцям. Правда, ацтеки, а пізніше майя, їли не звичний нам шоколад, а вживали спеціальний напій «чоколатль».

Причому пити шоколад, щедро присмачений перцем чилі і від того неймовірно гіркий, мали право тільки обрані жерці, вожді і т.д. Шоколад наділяли магічними властивостями і пили під час урочистих церемоній і обрядів. Але не тільки. Вождь ацтеків Монтесума так любив гіркий шоколад що випивав до 50 чашок напою в день, заради власного задоволення. До речі, вже тоді питво із зерен какао заслужено вважалося потужним афродизіаком. Можливо, саме завдяки стимулюючим властивостям шоколаду майя почитали могутнього бога какао. Та й сам шоколад вважався їжею богів.

Для корінних індіанців «чоколатль» був досить дорогим продуктом. Какао боби використовувалися як валюта (яку тодішні фальшивомонетники успішно підробляли, замінюючи в стручках зерна какао чимось менш цінним). Шоколад цінувався настільки високо, що за всього за 100 зерняток можна було купити раба.

Історія шоколаду в Європі

В Європу «чоколатль» вперше потрапив завдяки Христофору Колумбу, в 1502 році. Але тоді він не викликав особливого інтересу занадто великі були інші багатства Америки, щоб вивчати властивості якихось зерен. Зате 20 років по тому Ернан Кортес гідно оцінив ароматний шоколадний напій, і йому вдалося переконати співвітчизників у високій цінності какао.

Іспанці почали додавати до напою тростинний цукор, корицю і мускат; виключили зі складу перець чилі. І шоколад став до смаку ближче до ласощів, відомому нам сьогодні.

Зерен какао з Америки привозили не так вже й багато, і шоколад був справжньою рідкістю. Далеко не кожен вельможа міг дозволити собі заморський напій. Тому іспанці ретельно приховували не тільки рецепти шоколаду але саму інформацію про його існування.

Доходило до смішного. Одного разу англійці, які захопили іспанський корабель, викинули мішки з какао за борт, визнавши їх марним вантажем.

Подальша історія шоколаду пов'язана з ім'ям Марії-Терезії. Видана заміж за Людовика XIV, молода королева жахливо сумувала за домом. І скрасити будні в непривітному Версалі їй допомагав улюблений шоколад.

Наслідуючи королеві, придворні також почали вживати загадковий шоколад. У королівському салоні встановилася традиція подавати гарячий шоколад по понеділках, середах і четвергах. Як і в Іспанії, у Франції рецепт приготування шоколаду був державною таємницею, за розголошення якої можна було запросто розпрощатися з головою.

Але незабаром ситуація змінилася. Завдяки королівським патентів на виготовлення шоколаду у Франції з'явилися перші кондитерські, швидко стали популярними. В Англії шоколад також швидко затьмарив кава і чай.

У шоколадний напій почали додавати цукати, горіхи і пиво. Трохи пізніше, завдяки наступній королеві Франції Марії-Антуанетти, при дворі офіційно стверджується посаду шоколатьє королеви. А в шоколад починають додавати орхідеї, квіти апельсина і мигдальне молочко (в оздоровчих цілях).

лікування шоколадом

Історія шоколаду це не історія не тільки десерту, а й ліки. Чого вартий тільки той факт, що в винахід молочного шоколаду вніс чималий внесок фармацевт Анрі Нестле.

Але ще задовго до винаходу шоколадної плитки і ніжного молочного шоколаду люди приписували напою з какао чудодійні властивості. Вважалося, що шоколад цілком здатний зцілити лихоманку, катар шлунка; омолодити і продовжити життя.

Фаворитки Луї XV дю Баррі і Помпадур у величезних кількостях поглинали шоколад, віруючи в його властивості афродізіака.

Але були у напою і противники, які стверджували, що він у тих, хто п'є його жінок народжуються неповноцінні діти. І невідомо, з яких часів існує міф шоколад викликає прищі.

Шоколадна плитка і молочний шоколад

До XIX століття люди знали шоколад тільки у вигляді міцного ароматного напою. Але в 1819 швейцарцю Франсуа Луї Кайе вдалося отримати з зерен какао масло, завдяки якому шоколад зберігає форму. Так з'явилася перша плитка шоколаду.

В кінці XIX століття Даніель Петер здогадався додати в шоколад молоко (спочатку у вигляді порошку, а потім новинку Анрі Нестле згущене молоко). Таким чином з'явився молочний шоколад ніжніший і підходить навіть дітям.

Новинка швидка придбала популярність. І сьогодні молочний шоколад найулюбленіший і найпопулярніший в світі.

Сучасна історія шоколаду

Сьогодні шоколад це і смачний, ароматний напій, і привабливі плитки, і важливі доповнення до різних десертів. Сьогодні можна зустріти найрізноманітніші шоколад гіркий чорний, темний і світлий молочний, білий зелений. Крім стандартних наповнювачів горіхів, родзинок, лікерів і йогуртів, можна побалувати себе екзотичним шоколадом з м'ятою, водоростями.

Як і будь-яка інша історія, історія шоколаду циклічна. Тому сьогодні виробники знову радують нас шоколадом з перцем чилі. Звичайно, не за класичним рецептом майя та ацтеків, але все ж.

А японські стоматологи, вивчивши цілющі властивості какао бобів, розробляють шоколадну зубну пасту. Шоколад застосовується і в парфумерії, і в SPA-процедурах.

Невідомо, в якому ще вигляді порадує нас шоколад в майбутньому. Але хочеться думати, що солодкі шоколадні плитки щось вічне, постійне. Те, що буде завжди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *